Portal wiedzy o odtruciu alkoholowym

Alkoholoodtrucie

Alkoholowa detoksykacja jest ważnym etapem wstępnym w leczeniu alkoholizmu bądź bardzo uciążliwego kaca. Detoks przeprowadzany jest pod nadzorem lekarza,  który w tym okresie podaje leki pozwalające kontrolować objawy zespołu abstynencyjnego. Stan zdrowia pacjenta jest nieustannie monitorowany przez personel medyczny w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Oprócz opieki medycznej podczas detoxu, osoba uzależniona otrzymuje wsparcie merytoryczne na temat leczenia nałogu alkoholowego. Kontrola medyczna nad stanem zdrowia osoby uzależnionej bardzo często jest niezbędna, gdyż objawy odstawienia mogą być niebezpieczne i stanowić bezpośrednie zagrożenie życia.

Detoks alkoholowy w Warszawie: detoks.warszawa.pl

2 komentarze to “Alkoholoodtrucie”

  1. Zebra pisze:

    Podczas jednego z ciągów, moja mama nie wytrzymała. Wparowała do mnie do mieszkania i wywlekła mnie na detoks. Kiedy doszłam do siebie, podczas rozmowy z lekarzem stwierdziłam, że chce zacząć żyć normalnie. Traktuje detoks jako bodziec do pokonania mojego uzależnienia.

  2. Ewka pisze:

    Zeberko, ja miałam podobnie ale ja byłam osobą wyciągającą na detoks. Zadzwoniłam do kliniki i przyjechali do nas na wizytę domową bo wstyd mi było męża w takim stanie gdzieś prowadzić.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes