Portal wiedzy o odtruciu alkoholowym

O Nas

Tworząc ten portal chcieliśmy by stał się on impulsem do podjęcia działania i walki z alkoholizmem przez osoby uzależnione. W podjęciu decyzji o rozpoczęciu leczenia ważna jest odpowiednia edukacja o sposobach i metodach wychodzenia z nałogu alkoholowego. Dokładnie omawiamy proces detoksykacji alkoholowej i wpływ odtrucia alkoholowego na organizm osoby uzależnionej. Detoks alkoholowy stanowi pierwszy krok w terapii alkoholowej i nie powinien być omijany. Wierzymy, że nasz portal odpowie na pytania nawet najbardziej dociekliwych osób w zakresie odtrucia alkoholowego i leczenia alkoholizmu.  Alkoholoodtrucie nie jest zabiegiem bolesnym i niebezpiecznym dla zdrowia pacjenta, detoks jest ogromną szansą na przygotowanie organizmu do dalszego leczenia alkoholizmu. Chcemy aby poprzez nasz portal edukacyjny osoby uzależnione chcące rzucić nałóg mogły odnaleźć odpowiednią i fachową pomoc. Na naszym portalu można odszukać zatem, kontakty do klinik, którym można zaufać i mają doświadczenie w przeprowadzaniu odtrucia alkoholowego a także w innych terapiach leczenia alkoholizmu. Akoholoodtrucie tylko wtedy jest skuteczne gdy jest przeprowadzane we właściwy sposób przy zachowaniu uwagi na stan pacjenta i jego zdrowie.

Współpracujemy z wieloma instytucjami i organizacjami, które wspierają leczenie alkoholizmu. Przedstawiamy kilka z nich:

Ogólnopolska sieć klinik leczenia alkoholizmu. W placówkach oferowane są następujące zabiegi leczenia alkoholizmu: detoks alkoholowy, terapia z psychologiem, leczenie z wykorzystaniem leku esperal. Więcej informacji znaleźć można na stronie http://leczenieuzaleznien24.pl. To co wyróżnia przychodnie to indywidualne podejście do pacjenta, 100% dyskrecji, pomoc specjalistów już na bezpłatnej infolinii.


Wrocławska klinika leczenia alkoholizmu, której specjaliści skupiają się na zabiegach implantacji wszywki alkoholowej esperal w celu zapobiegania dalszego rozwoju choroby alkoholowej. Klinika oferuje swoje usługi pacjentom z Wrocławia i okolic zapewniając pełne wsparcie rodzin. Więcej na esperal.wroclaw.pl

Portal wiedzy o detoksie alkoholowym i leczeniu alkoholizmu