Esperal Warszawa – Wszywka alkoholowa 

Jedną z metod leczenia alkoholizmu jest zastosowanie terapii awersyjnej takiej jak wszywki alkoholowe. To tabletka, którą wszywa się pod skórę, zawiera ona lek, który w połączeniu z alkoholem powoduje wiele różnych groźnych dla zdrowia powikłań i objawów. Terapia ta, wszywki alkoholowe Warszawa, polega na podaniu substancji o nazwie disulfiram. Esperal, bo taka jest druga nazwa tej substancji, działa tak, że wpływa na metabolizmu alkoholu etylowego. Wszywka alkoholowa z substancją o nazwie esperal hamują rozkładanie się alkoholu etylowego, przez co wywołują wiele objawów zatrucia. Wszywka powoduje takie objawy jak: zaczerwieniona twarz, brak tchu, pocnie się, pulsujący ból głowy, przyspieszone bicie serca (tachyrkadia), skoki ciśnienia,  wymioty i nudności. Wszycie esperalu powoduje, że pacjent po kilkunastu minutach od spożycia alkoholu doznaje złego samopoczucia i w ten sposób wszywka sprawia, że alkoholik zrezygnuje z picia alkoholu. Esperal wszywka zostaje umieszczana przez lekarza chirurga. Wszycie esperalu wykonuje się najczęściej pod łopatką lub na pośladku. Umieszczony w ten sposób esperal jest powoli uwalniany do krwiobiegu i  taka wszywka działa przez kilka miesięcy.Wszywki alkoholowe działają według producenta od 8 do 12 miesięcy. Wszycie esperalu można wykonać po dwunasttu godzinach abstynencji. Umieszczane pod skórą wszywki alkoholowe to zabieg trawjący około pół godziny. Wszycie esperalu wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym.

Wszywka alkoholowa na leczenie alkoholizmu - esperal

Esperal Warszawa

Wszywki alkoholowe nie pomogą alkoholikowi, jeżeli nie nauczy się on żyć bez spożywania tego trunku. Esperal, który jest uwaniany do organizmu ma działać tak, aby wywołać awesję do alkoholu, aby u pijącej osoby wywołać odwrotne uczucia związane z piciem alkoholu, czyli niechęć, niesmak. Alkoholik bez zastosowania teapii, jaką jest wszywka, mając przyjemność z picia, doprowadza się do stanu opojenia, gdyż jest to dla niej przyjemność. Wszywki alkoholowe Warszawa mają przeciwdziałać temu stanowi.

Implementacja wszywki alkoholowej

Wszywki alkoholowe Warszawa dają motywację do abstynencji

Często dzieje się tak, że alkoholicy najpierw impulsywnie pragną wykorzystać esperal wszywka, aby wyjść z nałogu, a następnie, podczas faz picia, mając świadomość, że to wszywka alkoholowa Warszawa działa negatywnie i wywołuje nieprzyjemne objawy, pragną jak najszybciej ją usunąć. W ten sposób świadomie pozbawiają się możliwości wyleczenia tą metodą,  za pomocą esperal wszywka. Eksperci uważąją, że sama terapia za pomocą esperal wszywka nie jest w stanie wyleczyć uzależnienia. Uważąją, że wszywki alkoholowe Warszawa dają jedynie tymczasowe powstrzymanie się od picia, a po usunięciu esperal wszywka alkoholik nadal będzie sięgał po alkohol. Jednakże dla uzależnionych, którzy mają silną wolę zerwać z nałogiem, ten sposób może przynieść wiele korzyści i esperal wszywka może być dobrym bodźcem do zaprzestania picia na zawsze.

Tak więc wszywki alkoholowe Warszawa to ciekawy sposób, aby pomóc niejednemu alkoholikowi. Jeżeli tylko uzależniony ma dużą motywację oraz wysoką świadomość swojej bezradności z walką z alkoholem esperal

Warszawa może mu pomóc bardzo skutecznie. Wszywka alkoholowa Warszawa będzie za każdym razem przypominać o sobie po spożyciu alkoholu. Długi czas działania substancji esperal Warszawa spowoduje, że uzależniony nabierze zdrowych nawyków. Warto poddać się zabiegowi, bo wszywka alkoholowa Warszawa może pomóc uwolnić się od alkoholizmu i rozpocząć nowe życie.