Wszywka alkoholowa Kraków – esperal

Esperal, to środek często używany, w leczeniu choroby alkoholowej. Zwielokrotniony dyskomfort, po wypiciu alkoholu, skutecznie zniechęca do spożycia trunków. W jaki sposób, działają wszywki alkoholowe?

Wszywka alkoholowa na leczenie alkoholizmu - esperal Kraków

Wszywka alkoholowa Kraków – esperal

Powoduje blokadę procesu rozkładania się aldehydu octowego w organizmie. Zazwyczaj, enzym dehydrogenazy aldehydowej, doprowadza do rozkładu alkoholu w wątrobie i niweluje przykre skutki nadużycia. Wszywka, blokuje działanie tego enzymu.
Dlaczego, środek ten jest tak często wybierany, przez pacjentów? Nadużywanie alkoholu, powoduje bardzo silne uzależnienie, typu fizycznego. Z tego powodu, motywacja natury moralnej, nie zawsze wystarczy, aby powstrzymać się od spożycia alkoholu. Często, jedynym ratunkiem, staje się wszycie esperalu, w połączeniu z odpowiednio dobraną terapią odwykową. Skutki spożycia alkoholu, podczas stosowania esperalu, są bardzo dotkliwe. Dlatego, wszywki alkoholowe, często pozwalają uporać się z chęcią sięgnięcia po butelkę. Skutki spożycia alkoholu, podczas zastosowania wszywki, to:

  • silne nudności i problemy natury gastrycznej;
  • ból głowy, trudności w postrzeganiu;
  • stany lękowe (świadomość zagrożenia śmiercią);
  • problemy z oddychaniem;
  • przyspieszony rytm serca i wysokie ciśnienie;
  • uciążliwa wysypka i wypieki na twarzy.

Zdarzają się sytuacje, kiedy po usunięciu wszywki, chory powraca do nałogu. Z tego względu, esperal wszywka, często stosowany jest regularnie. Esperal, może być wszczepiany wielokrotnie.

Implementacja wszywki alkoholowej w Krakowie

Esperal Kraków – przebieg zabiegu. Wszywka alkoholowa Kraków

Wszywka alkoholowa Kraków – wszywki alkoholowe, to dobra alternatywa dla podania esperalu w tabletce. Esperal wszywka, stosowany jest przez doświadczonych specjalistów, w bezpiecznych gabinetach. Wszywki alkoholowe, umieszczane są metodą implantacji, pod skórą pacjenta. Esperal wszywka, nie jest widoczna i nie utrudnia funkcjonowania. Wszycie esperalu, gwarantuje roczne działanie składnika aktywnego.

Zazwyczaj, do wyboru jest kilka opcji zastosowania. W przypadku, gdy wszywki alkoholowe, wszczepiane są metodą tradycyjną i szyte nićmi nierozpuszczalnymi – konieczne są częste wizyty kontrolne. Wybór opcji, z użyciem antybiotyku i nici rozpuszczalnych, jest sposobem na ograniczenie wizyt i zachowanie większego komfortu. Niektórzy pacjenci, wybierają również opcję, która pozwala na wszycie esperalu, w kilku miejscach.

Wszywka alkoholowa Kraków – wszywki alkoholowe, odpowiednio zaaplikowane, nie skutkują powikłaniami. Esperal wszywka, wszczepiana jest z zastosowaniem znieczulenia miejscowego. Wszywki alkoholowe, aplikowane są dyskretnie i w przyjaznej atmosferze. Wszywki alkoholowe Kraków – warunkiem zastosowania wszywki, jest pisemne oświadczenie pacjenta. Osoba, cierpiąca na chorobę alkoholową, musi zdawać sobie sprawę, ze skutków działania wszywki, jeszcze przed jej wszczepieniem. Alkoholizm jest chorobą, którą należy leczyć na wielu płaszczyznach – esperal, często okazuje się środkiem bardzo skutecznym, jako wsparcie farmakologiczne terapii.