Portal wiedzy o odtruciu alkoholowym

Detoks alkoholowy Szczecin – Odtrucia alkoholowe Szczecin

Odtrucie alkoholowe SzczecinSpożywanie alkoholu przez dłuższy i niekontrolowany czas, może prowadzić do rozwoju wielu szkodliwych dolegliwości. Jednym z najbardziej znanych objawów nadużywania alkoholu jest marskość wątroby. Dzieje się tak ponieważ, to wątroba w głównej mierze jest odpowiedzialna za metabolizm alkoholu, który znacznie ja obciąża i wyniszcza. Dobrym wsparciem procesów regeneracyjnych wątroby jest detoks alkoholowy. Detox nie tylko przywraca fizyczną równowagę organizmowi pacjenta ale także polepsza stan psychiczny osoby uzależnionej. Odtrucie alkoholowe jest idealnym pierwszym krokiem w leczeniu alkoholizmu. Alkoholoodtrucie dodatkowo pomaga zminimalizować a czasem nawet całkowicie wyeliminować objawy zespołu abstynencyjnego.

Detoks Szczecin – Odtrucia alkoholowe Szczecin

Szczecin jest atrakcyjnym turystycznie ośrodkiem. Turyści cenią w Szczecinie piękne i liczne zabytki takie jak np. Bazylika św. Jakuba. Co ciekawe, Szczecin znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego.

Poniżej przedstawiamy spis klinik leczenia alkoholizmu w Szczecinie, które specjalizują się w wykonywaniu zabiegu odtrucia alkoholowego jakim jest detoks.

Nasz Gabinet Szczecin

Specjalistyczna przychodnia wspierająca wszystkie osoby chcące pokonać uzależnienie od alkoholu i rozpocząć leczenie alkoholizmu. NGM Szczecin odznacza się na tle konkurencji wysoką jakością świadczonych usług medycznych – w placówce kładziony jest nacisk na utrzymywanie najwyższych, europejskich standardów. Szczeciński oddział kliniki Nasz Gabinet, wykonuje nie tylko alkoholoodtrucie (detoks alkoholowy) ale także kompleksowy zabieg implantacji esperalu.

tel. +48 519 775 225

kontakt@nasz-gabinet.pl

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Sprawdź także inne placówki oferujące detoks alkoholowy: Nasz Gabinet Wrocław.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes