Wszywka alkoholowa Łódź – esperal

Problem alkoholizmu jest znany wielu osobom. Procedura detoksykacji w tym przypadku przynosi chwilową ulgę. Osoba, która wyszła z ciągów alkoholowych przy pomocy specjalistów, po chwili znowu zaczyna pić. W takim przypadku jedynie bardziej drastyczne metody stosowane przez lekarzy posiadających doświadczenie w leczeniu uzależnień przynoszą dobre rezultaty. Wszycie esperalu Łódź przeprowadza po zgłoszeniu pacjenta do dobrowolnego poddania się tej procedurze i przebywania w stanie trzeźwości przez 3 dni. Dobrym rozwiązaniem przed wszywką alkoholową jest przejście detoksykacji organizmu, co zapewnia skuteczną pomoc w usuwaniu uzależnienia od alkoholu.

Wszywka alkoholowa na leczenie alkoholizmu - esperal Łódź

Wskazania do wszycia esperalu Łódź rozpatruje indywidualnie do danego pacjenta

W dzisiejszych czasach najczęściej osoby uzależnione od alkoholu decydują się na wszywki alkoholowe Łódź jest miejscem gdzie takie zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy specjalizujących się we wszywaniu substancji disulfiram (składnik Esperalu).

Ta metoda jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych i uzyskała dużą liczbę pozytywnych opinii od osób, które doświadczyły jej działania. Specjaliści wykonujący wszycie esperalu uświadamiają pacjentowi zasadę działania tego leku, jego konsekwencje i zasady, jakich musi przestrzegać. Wszywka jest najskuteczniejszym sposobem walki z alkoholizmem, ponieważ substancja disulfiram krąży we krwi przez cały czas działania leku. Natomiast doustne przyjmowanie Esperalu nie sprawdza się, ponieważ dana osoba musi stale monitorować przyjmowanie leku. Dla wielu osób regularne stosowanie leków może być trudne i mogą popełniać błędy w trakcie leczenia.

Implementacja wszywki alkoholowej w Łodzi

Implantowane wszywki alkoholowej Łódź uznaje za jeden z najwygodniejszych sposobów

Tabletki wszywane pod skórę w obszarze pośladka, będą regularnie wchodziły do krwioobiegu osoby uzależnionej od alkoholu, zapewniając w ten sposób długotrwały efekt antyalkoholowy.W ten sposób pragnienie alkoholu jest tłumione za pomocą podstawowego instynktu samozachowawczego.
Trzeba wiedzieć, że lek esperal wszywka – działa na zasadzie zablokowania procesu produkcji przez wątrobę enzymu, który rozkłada alko alkohol etylowy w nieszkodliwe pierwiastki, które są łatwo usuwane z organizmu. Prowadzi to do tego, że po wypiciu nawet niewielkiej ilości alkoholu u danej osoby, wystąpią objawy ciężkiego zatrucia.

Mogą one przenosić pewne zagrożenia dla ludzkiego zdrowia i są tak nieprzyjemne, że powodują gwałtowny rozwój niechęci do alkoholu. Substancja leku disulfiram po kontakcie z alkoholem powoduje magazynowanie w organizmie nadmiernych ilości aldehydu octowego, który stanowi truciznę jeszcze silniejszą od alkoholu.

Przygotowanie do wszycia esperal Łódź:

Aby lekarz mógł zastosować wszywkę alkoholową konieczne jest:

  • Uzyskanie dobrowolnej zgody pacjenta na wszycie Esperalu
  • Po uzyskaniu zgody, specjalista ds. uzależnień przeprowadza badanie osoby, która chce pozbyć się uzależnienia od alkoholu.
  • Osoba, która zdecyduje się Esperal przy pomocy wszywki alkoholowej, powinna powstrzymać się od picia alkoholu nawet w minimalnych ilościach przez 2-3 dni przed zabiegiem.

Po wykonaniu wstępnego przygotowania i ustaleniu okresu abstynencji np. 8 miesięcy lekarz wykonuje znieczulenie miejscowe i wszycie Esperalu. Po zabiegu pacjent czuje się dobrze, nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych.